در حال بارگذاری ...

تجدید میثاق کارکنان و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان واحد ثامن الحجج ( ع) مشهد با شهیدان انقلاب اسلامی درهفته دفاع مقدس
و آغاز سال تحصیلی 97-96

 بسم رب الشهداء و الصدیقین
تجدید میثاق کارکنان و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان واحد ثامن الحجج ( ع) مشهد با شهیدان انقلاب اسلامی درهفته دفاع مقدس
و آغاز سال تحصیلی 97-96
 همزمان با فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین ( ع) و آغاز بهار تعلیم و تربیت ودرسومین روزاز هفته دفاع مقدس  جمعی از کارکنان و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان واحد ثامن الحجج ( ع) مشهد  با حضور در بوستان فرهنگی کوهسنگی و در جوار قبور مطهر شهیدان گمنام ( جبل النور ) ضمن تجدید میثاق با شهیدان انقلاب اسلامی ،  مراسم آغازین سال تحصیلی جدید را برگزار نمودند .
این مراسم بامداد روز یکشنبه 96/7/2  برگزار گردید. در  این مراسم ابتدا زیارت عاشورا در فضایی روحانی و حال و هوای معنوی  قرائت گردید.
و در ادامه  استاد صدقی فرمانده پایگاه بسیج اساتید  واحد دانشگاهی ثامن الحجج ( ع) پیرامون حادثه کربلا و قیام اما حسین ( ع) و مقایسه آن با حماسه 8 سال دفاع مقدس به ایراد سخن پرداخته و دانشجویان را به معرفت و شناخت بیشتر نسبت به شهدا و زندگی ایشان و الگو برداری از خط و مشی آنان   و بصیرت در زندگی خود و همچنین ادامه راه آنان با حضور جدی در سنگر تحصیل ، توصیه نمودند . در پایان کارکنان و دانشجویان ضمن حضور در کنار قبور مطهر شهدای گمنام با اهداء شاخه های گل و عطر افشانی و قرائت فاتحه بار دیگر با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهدای گلگون کفن تجدید میثاق نمودند .


نظرات کاربران