در حال بارگذاری ...

پیام تبریک ریاست محترم دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی به مناسبت آغاز سال جدید

پیام تبریک ریاست محترم دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی به مناسبت آغاز سال جدید


باسمه تعالی

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
عید سعید نوروز و آغاز سال نو را که با دعای خیر عزیزان تحول احوال و تقلّب دلها و بصیرتها را نوید می دهد به همه دانشگاهیان خدوم اعم از اعضای محترم هیأت علمی، کارمندان معزز و دانشجویان معلمان گرامی که در راه اعتلای دانشگاه و نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می نمایند، تبریک و تهنیت عرض نموده از خداوند متعال آرزومندم که سال 96، سالی سرشار از سلامتی، شادمانی و موفقیت برای همه دانشگاهیان باشد.
اینک در آستانه سال جدید بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه مردم ایران برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک مان هستیم . نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به ایرانی آباد ، مستقل و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توام با معنویت ، آرامش و امید ، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.
 از خداوند متعال آرزومندم که سال1396، سالی سرشار از سلامتی، شادمانی و موفقیت برای همگان باشد. برخود لازم می دانم از زحمات ارزشمند شما در سال 1395قدردانی نموده و از خداوند متعال، سالی سرشار از بهروزی و موفقّیت و ایّامی نیک و پربار را برای کلیه همکاران محترم و خانواده معّزز آنان در سال جدید، در ظل توجهات امام عصر روحی و ارواحنا فدا مسئلت می نمایم. امیدوارم سال آینده، با انسجام کاری بیشتر و همدلی و همفکری و هم افزائی، سالی پربرکت برای کشور عزیزمان ایران و سرشار از موفقیت برای شما دوستان باشد.
" ای گرداننده دلها و دیده ها ، ای تدبیر گر شب ها و روزها ، ای دگرگون کننده سال ها و حال ها ، حال ما را بهترین حال بگردان"
دکترسیدحسین مجتبوی


نظرات کاربران